2-ci təsnifat mərhələsinin cavab oyunu
Qol: M.Medvedev, 4-öz qapısına. İ.Santini, 90+6 - K.Borges, 56. K.Ovusu, 98.
Hakimlər: Allard Lindhout, Çarlz Sxap, Roy De Nas, Jerön Mansxot (hamısı Niderland).
İsveçrə. "Letsiqrund" stadionu.
Sürix: 25. Yanik Brexer (k), 2. Lindrit Kamberi, 3. Adrian Gerrero, 6. Fidan Aliti, 8. Ule Selnes, 10. Antonio Markesano, 17. Şeyk Konde, 19. Nikola Boraniyaşeviç, 22. Vilfred Qnonto, 23. Fabian Roner, 31. Mirlind Kryeziu.
Ehtiyat oyunçular: 1. Jivko Kostadinoviç, 34. De Nitti, 4. Beçir Omeragiç, 7. Bledian Krasniqi, 9. İvan Santini, 11. Jonatan Okita, 15, Ayequn Tosin, 16. Mark Hornşu, 28. Karol Mets, 33. Ştefan Zayler, 39. Akakiy Qogia.
Baş məşqçi: Franko Foda.
Qarabağ: 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 5. Maksim Medvedev (k), 7. Riçard Almeyda, 8. Marko Yankoviç, 10. Abdullah Zubir, 20. Kadi Borges, 25. İbrahima Vadji, 29. Marko Veşoviç, 44. Elvin Cəfərquliyev, 77. Ramil Şeydayev, 81. Kevin Medina.
Ehtiyat oyunçular: 23. Luka Quqeşaşvili, 89. Amin Ramazanov, 2. Qara Qarayev, 6. Julio Romao, 11. Ovusu Kvabena, 13. Bəhlul Mustafazadə, 15. Leandro Andrade, 19. Filip Ozobiç, 22. Musa Qurbanlı, 27. Toral Bayramov, 30. Abbas Hüseynov, 55. Bədavi Hüseynov.
Baş məşqçi: Qurban Qurbanov.
23:11
Milli.Az bildirir ki, oyunun 98-ci dəqiqəsində "Qarabağ"ın oyunçusu Ovusu Kvabena fərqləndi.
"Sürix" -  "Qarabağ" - 2:2.
22:57
Milli.Az bildirir ki, oyunun əsas vaxtı bitdi, əlavə 30 dəqiqə oynanılacaq.
"Sürix" -  "Qarabağ" - 2:1.
22:55
Milli.Az bildirir ki, oyunun 90+5-ci dəqiqəsində "Sürix"in futbolçusu İvan Santini fərqləndi.
22:15
Milli.Az bildirir ki, oyunun 55-ci dəqiqəsində "Qarabağ"ın futbolçusu Kadi Borges hesabı bərabərləşdirdi.
"Sürix" -  "Qarabağ" - 1:1.
22:03
Milli.Az bildirir ki, ikinci hissə başladı.
"Sürix" -  "Qarabağ" - 1:0.
21:49
Milli.Az bildirir ki, birinci hissə bitdi.
21:04
Milli.Az bildirir ki, oyunun 4-cü dəqiqəsində "Qarabağ"ın futbolçusu Maksim Medvedev topu öz qapısına vurdu.
21:01
Milli.Az bildirir ki, oyun başladı.
19:40
İsveçrədə UEFA Çempionlar Liqasının II təsnifat mərhələsinin cavab oyununda üz-üzə gələcək "Sürix" və "Qarabağ"ın start heyətləri açıqlanıb.
Milli.Az bildirir ki, komandalar meydana aşağıdakı "11-lik"lərlə çıxacaq.
"Sürix": 25. Yanik Brexer 2. Lindrit Kamberi 3. Adrian Gerrero, 6. Fidan Aliti, 8. Ule Selnes, 10. Antonio Markesano, 17. Şeyk Konde, 19. Nikola Boraniyaşeviç, 22. Vilfred Qnonto, 23. Fabian Roner, 31. Mirlind Kryeziu
Baş məşqçi: Franko Foda
"Qarabağ": 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 5. Maksim Medvedev (k), 7. Riçard Almeyda, 8. Marko Yankoviç, 10. Abdullah Zubir, 20. Kadi Borges, 25. İbrahima Vadji, 29. Marko Veşoviç, 44. Elvin Cəfərquliyev, 77. Ramil Şeydayev, 81. Kevin Medina
Baş məşqçi: Qurban Qurbanov
Qeyd edək ki, bu gün "Letsiqrund" stadionunda oynanılacaq qarşılaşma Bakı vaxtı ilə saat 21:00-da başlayacaq. İlk görüşdə "Qarabağ" 3:2 hesabı ilə qələbə qazanıb.