İbrahim Tatlıses qatıldığı televiziya proqramında həm 4 milyon dollarlıq dələduzluğun qurbanı olduğunu, həm də ailə daxilində yaşadığı ciddi ixtilafları açıqlayıb. İstanbuldan vəfasızlıq gördüyü üçün köçdüyünü deyən "İmperator" İzmir həyatının da heç də hamar keçmədiyini bildirib.
Milli.Az xəbər verir ki, Tatlıses 4 milyon dollar itirdiyini etiraf edərək, bu hadisədən sonra daha təmkinli davrandığını qeyd edib. O, maddi vəziyyəti ilə bağlı iddialı danışıb: "Məndə pul bitməz, sadəcə azalar".
Oğlu Əhməd Tatlı haqqında sərt danışan sənətçi oğlunun Manisadakı 5 mənzili sataraq bacı-qardaşlarına pay vermədiyini iddia edib. Qızı Dilan Çıtak haqqında danışan Tatlıses onun yalnız dara düşəndə "İbrahim Tatlısesin qızıyam" dediyini vurğulayıb.
İzmirin Narlıdere rayonundakı evinin yandığı hadisəni xatırladan sənətçi evinin tamamilə yeniləndiyini deyib. Maraqlıdır ki, o, yanğın zamanı ən çox 15 bidon turşusunun məhv olmasına üzüldüyünü zarafatla qeyd edib.