"Hilton" otellər şəbəkəsinin varisi, Hollivud ulduzu Paris Hilton 44 yaşının şərəfinə möhtəşəm "çəhrayı" şənlik təşkil edib.
Milli.Az bildirir ki, qlamur ulduz bütün yaxın dostlarını, o cümlədən məşhurları bir araya topladığı "Paris Klubu"nu yenidən yaratmış olub.
Onların arasında: reper Snoop Dogg, Cessica Alba, Sidney Sviney, "Lisa from Blackpink", Sara Delevinqn, Culia Foks, Anya Taylor-Coy, Uhit Lotus ulduzu Lukas Geyc, DJ-s Diplo və Diablo, müğənni Sia, Sofia Vergara, "You Bella-Thorsesson", "You Milyoner IT", Con Thorsess və Parisin iki yaşlı oğlu Feniks çəhrayı xalçada qonaqlarla pozalar verib.
"Burada yalnız ikonlar ilin ən yaxşı partiyası üçün toplanıb. Mən ad günümü çoxlu dostlarımla qeyd etməyi sevdiyimi hiss etdim! Gələn və mənimlə olan hər kəsə təşəkkür edirəm! Hamınızı sevirəm! Gələn ili səbirsizliklə gözləyirəm!", - deyə P.Hilton instaqram səhifəsində yazıb.