Kolumbiyalı müğənni Şakira "Barselona"nın müdafiəçisi Jerar Pikedən ayrıldıqdan sonra ortaq iki oğlunu qardaşlarının yaşadığı Mayamiyə aparmaq istəyir və futbolçu bunun qarşısını almaq niyyətindədir.
Milli.Az lent.az-a istinadən xəbər verir ki, müğənni və futbolçu ötən ay ayrıldıqlarını açıqlamışdı. Cütlüyün iki oğlu var - 10 yaşlı Milan və 8 yaşlı Saşa. İndi keçmiş həyat yoldaşları ümumi uşaqlarının qəyyumluğunu müzakirə edirlər. Pike Şakiranın uşaqları Amerikaya aparmağı planlaşdırması ilə razılaşmır. Bundan sonra Şakira qəzəblənib və Pikenin sirlərini açacağı ilə hədələyib.
"Şakira hər şeyə hazırdır. O, Pikenin flört etməsinə yad deyildi, amma heç vaxt onun onu aldatdığını düşünmürdü. İndi onun məlumat axtaran və Pike və onun davranışı haqqında ətraflı hesabat hazırlayan adamları var", - mənbə deyib.