Numerologiyaya görə, doğum tarixiniz sizin şəxsiyyətiniz, istedadlarınız və hətta maliyyə uğurunuz haqqında məlumat verə bilər.
Milli.Az lent.az-a istinadən xəbər verir ki, TikTok istifadəçisi Oriental Divination hər ayın müəyyən günlərində doğulan insanların zənginliyə meylli olduğunu iddia edir.
1 və ya 4-də doğulanlar
Bu tarixlərdə doğulan insanlar doğuşdan zənginliklə "mübarək" sayılır və ailələrinin mənşəyindən asılı olmayaraq, uğur və bolluq əldə etməyə məhkumdurlar. Numerologiyaya görə, ayın 1-də doğulanlar müstəqil düşüncəli, liderlik qabiliyyətinə malik və vizyoner olurlar. Onlar ambisiyalı, məqsədyönlü və dözümlüdürlər ki, bu da maliyyə uğuruna çatmaqda kömək edir. Ayın 4-də doğulanlar isə zəhmətkeş, inadkar və etibarlı olmaları ilə seçilirlər.
7 və ya 9-da doğulanlar
Bu tarixlərdə doğulanlar biznes təşəbbüslərində, karyera uğurlarında və pul qazanmaqda xüsusilə şanslı sayılırlar. Ayın 7-də doğulanlar güclü intuisiya və iti zəkaya malikdirlər. Lakin potensiallarını tam istifadə etmək üçün bir karyera yoluna fokuslanmaları tövsiyə olunur.
Ayın 9-da doğulanlar isə həssas və mərhəmətli olurlar, humanist ruhlarına görə pul qazanmağa meyllidirlər və gözlənilməz irs və ya digər maliyyə gəlirləri əldə edə bilərlər.
18 və ya 19-da doğulanlar
Bu tarixlərdə doğulanlar uğura məhkum olmaqla yanaşı, gələcəkdə milyonçu olmağa da namizəd sayılırlar. Onlar təbii olaraq zənginliyə bağlıdırlar və gələcəkdə böyük rəhbərlər olmalıdırlar. Ayın 18-də doğulanlar ambisiyalı, özünə inamlı və strateji düşüncəyə malikdirlər.
Onlar təşkilatçılıq qabiliyyəti və başqalarını ilhamlandırmaq bacarığı ilə təbii liderlərdirlər. Ayın 19-da doğulanlar isə müstəqillik, uğur və gücə dərin bir arzu ilə yanaşırlar. Onlar böyük risklərdən çəkinmirlər və bu risklər tez-tez öz bəhrəsini verir. Qətiyyətləri və yaradıcılıqları onları uğura aparır.