İdman

Avroliqada 42 oyunun nəticələri

18 Sentyabr 2020 11:11
Baxış: 796

Avropa Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinin daha 42 oyunu keçirilib.

Milli.Az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, "Neftçi" Bakıda "Qalatasaray"a 1:3 hesabı ilə uduzaraq, mübarizəni dayandırıb.

Görüşlərdən yalnız biri - "Riqa" (Latviya) - "Tre Fiori"nin (San Marino) matçı  hava şəraiti ilə əlaqədar sentyabrın 18-nə təxirə salınıb.

17 sentyabr

16:00. "Kaysar" (Qazaxıstan) - APOEL (Kipr) - 1:4

16:15. "Ventspils" (Latviya) - "Rusenborq" (Norveç) - 1:5

17:30. "Renova" (Şimali Makedoniya) - "Hayduk" (Xorvatiya) - 0:1

18:00. "Ararat-Armeniya" (Ermənistan) - "Fola Eş" (Lüksemburq) - 4:3

18:00. "Astana" (Qazaxıstan) - "Buduçnost" (Monteneqro) - 0:1

18:00. "Teuta" (Albaniya) - "Qranada" (İspaniya) - 0:4

19:00. "Linkoln" (Cəbəllütariq) - "Reyncers" (Şotlandiya) - 0:5

19:30. "Kuopio" (Finlandiya) - "Slovan" (Bratislava, Slovakiya) - 1:1 (Penaltilər seriyası - 4:3)

19:45. "Botoşani" (Rumıniya) - "Şkendiya" (Şimali Makedoniya) - 0:1

20:00. "Bodo Qlimt" (Norveç) - "Jalgiris" (Vilnüs, Litva) - 3:1

20:00. "Riterlay" (Litva) - "Slovan" (Liberets, Çexiya) - 1:5

20:00. "Lokomotiv" (Plovdiv, Bolqarıstan) - "Tottenhem" (İngiltərə) - 1:2

20:00. "Höteborq" (İsveç) - "Kopenhagen" (Danimarka) - 1:2

20:00. "Neftçi" (Azərbaycan) - "Qalatasaray" (Türkiyə) - 1:3

20:30. "Flora" (Estoniya) - "Reykyavik" (İslandiya) - 2:1

20:30. "Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya) - "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) - 2:3

21:00. "Konnah" (Uels) - "Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) - 0:1

21:00. "Yurqorden" (İsveç) - "Europa" (Cəbəllütariq) - 2:1

21:00. "Riqa" (Latviya) - "Tre Fiori" (San-Marino) - 0:0 (Oyun 18 sentyabr saat 11:00-a təxirə salınıb)

21:00. "Hibernians" (Malta) - "Fehervar" (Macarıstan) - 0:1

21:00. "Laçi" (Albaniya) - "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - 1:2

21:00. SSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - BATE (Belarus) - 2:0

21:00. "Sfıntul George" (Moldova) - "Partizan" (Serbiya) - 0:1

21:00. OFİ (Yunanıstan) - "Apollon" (Kipr) - 0:1

21:00. "Lokomotive" (Tbilisi, Gürcüstan) - "Dinamo" (Moskva, Rusiya) - 2:1

21:00. "Makkabi" (Hayfa, İsrail) - "Kayrat" (Qazaxıstan) - 2:1

21:30. "İnter Eskaldes" (Andorra) - "Dandolk" (İrlandiya) - 0:1

22:00. "Sileks" (Şimali Makedoniya) - "Drita" (Kosovo) - 0:2

22:00. "Şemrok Rovers" (İrlandiya) - "Milan" (İtaliya) - 0:2

22:00. "Pyast" (Polşa) - "Hartberq" (Avstriya) - 3:2

22:00. "Kukesi" (Albaniya) -  "Volfsburq" (Almaniya) - 0:4

22:00. "Borats" (Bosniya və Herseqovina) - "Rio Ave" (Portuqaliya) - 0:2

22:00. "Aris" (Yunanıstan) - "Kolos" (Ukrayna) - 1:2

22:00. "Standard" (Belçika) - "Bala Taun" (Uels) - 2:0

22:15. "Mura" (Sloveniya) - "Orxus" (Danimarka) - 3:0

22:30. "Vikinq" (Norveç) - "Aberdin" (Şotlandiya) - 0:2

22:30. "Kolreyn" (Şimali İrlandiya) - "Motervell" (Şotlandiya) - 2:2 (penaltilər seriyası -  0:3)

22:45. "Linfild" (Şimali İrlandiya) - "Floriana" (Malta) - 0:1

22:45. "Osiyek" (Xorvatiya) - "Bazel" (İsveçrə) - 1:2

22:45. "Dunayska Streda" (Slovakiya) - "Yablonets" (Çexiya) - 5:3 (ƏLAVƏ VAXT - 2:0)

22:45. "Servett" (İsveçrə) - "Reyms" (Fransa) - 0:1

23:00. "Baçka Topola" (Serbiya) - "Styaua" (Rumıniya) - 6:6 (penaltilər seriyası - 4:5)

23:05. "Honved" (Macarıstan) - "Malmö" (İsveç) - 0:2

Qeyd edək ki, Avropa Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinin ilk 3 oyunundan sonra Hollandiyanın "Villem II", Polşanın "Lex" və Farer adalarının "B36 Torshavn" növbəti mərhələyə yüksəlib.

Milli.Az

 

XƏBƏR LENTİ

Copyright © 2019 Milli.Az

Saytdakı materialların istifadəsi zamanı istinad edilməsi vacibdir. Məlumat
internet səhifələrində istifadə edildikdə hiperlink vasitəsi ilə istinad mütləqdir.