İdman

Avroliqada 3-cü mərhələnin bütün cütlükləri

22 İyul 2019 18:40
1 Şərh     Baxış: 745

Avropa Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb.

Milli.Az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, İsveçrənin Nyon şəhərində keçirilən püşkatmada bu raundda üz-üzə gələcək bütün cütlüklər müəyyənləşib.

Avropa Liqası, 3-cü təsnifat mərhələsi 

"Sutyeska" (Monteneqro) / APOEL (Kipr) cütünün məğlubu - "HB Torshavn" (Farer adaları) / "Linfild" (Şimali İrlandiya) cütünün qalibi

ÇFR (Kluj, Rumıniya) / "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) cütünün məğlubu - "Tre Penne" (San-Marino) / "Suduva" (Litva) cütünün qalibi

"Ararat" (Ermənistan) / "Linkoln" (Cəbəllütariq) cütünün qalibi - "Saburtalo" (Gürcüstan) / "Dinamo" (Xorvatiya) cütünün məğlubu

"Pyast" (Polşa) / "Riqa" (Latviya) cütünün qalibi - "Srvena Zvezda" (Serbiya) / HİK (Finlandiya) cütünün məğlubu

"Valyur" (İslandiya) / "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) cütünün qalibi - TNS (Uels) / "Kopenhagen" (Danimarka) cütünün məğlubu

"Sarayevo" (Bosniya və Herseqovina) - BATE (Belarus) / "Rusenborq" (Norveç) cütünün məğlubu

"Şkendiya" (Makedoniya) / "Düdelanj" (Lüksemburq) cütünün qalibi - "Seltik" (Şotlandiya) / "Nomme Kalyu" (Estoniya) cütünün məğlubu

"Santa Koloma" (Andorra) / "Astana" (Qazaxıstan) cütünün qalibi - "Ferensvaroş" (Macarstan) / "Valletta" (Malta) cütünün məğlubu

"Partizani" (Albaniya) / "Şerif" (Moldova) cütünün qalibi - "Maribor" (Sloveniya) / AIK (İsveç) cütünün məğlubu

"Slovan" (Slovakiya) / "Ferronikeli" (Kosovo) cütünün qalibi - "Dundalk" (İrlandiya) / "Qarabağ" (Azərbaycan) cütünün məğlubu

"Norçeppinq" (İsveç) / "Liepaya" (Latviya) cütünün qalibi - "Hapoel Byer-Şeva" (İsrail) / "Kayrat" (Qazaxıstan) cütünün qalibi

"Lexiya" (Qdansk, Polşa) / "Bröndbü" (Danimarka) cütünün qalibi - "Braqa" (Portuqaliya)

"Pünik" (Ermənistan) / "Yablonets" (Çexiya) cütünün qalibi -  "Vulverhempton" (İngiltərə) / "Krusaders" (Şimali İrlandiya) cütünün qalibi

"Hoqesun" (Norveç) / "Şturm" (Avstriya) cütünün qalibi - PSV (Hollandiya) / "Bazel" (İsveçrə) cütünün məğlubu

"Torino" (İtaliya) / "Debretsen" (Macarıstan) cütünün qalibi - "Şaxtyor" (Belarus)/"Esbyerq" (Danimarka) cütünün qalibi

"Mölde" (Norveç) / "Çukariçki" (Serbiya) cütünün qalibi -  "Aris" (Yunanıstan) / AEL (Kipr) cütünün qalibi

"Midtyulland" (Danimarka) - "Reyncers" (Şotlandiya) / "Proqres" (Lüksemburq) cütünün qalibi

"Riyeka" (Xorvatiya) - "Aberdin" (Şotlandiya) / "Çixura" (Gürcüstan) cütünün qalibi

"Antverpen" (Belçika) -  "Viktoriya" (Çexiya) / "Olimpiakos" (Yunanıstan) cütünün məğlubu

"Lokomotiv" (Plovdiv, Bolqarıstan) / "Spartak" (Slovakiya) cütünün qalibi - "Strasburq" (Fransa) / "Makkabi" (Hayfa, İsrail) cütünün qalibi

"Mariupol" (Ukrayna) -  "Alkmaar" (Hollandiya) / "Haken" (İsveç) cütünün qalibi

"Qzira" (Malta) / "Ventspils" (Latviya) cütünün qalibi - "Jeness" (Lüksemburq) / "Vitoriya" (Portuqaliya) cütünün qalibi

"Austriya" (Avstriya) - "Apollon" (Kipr) / "Şemrok Rovers" (İrlandiya) cütünün qalibi

"Tyun" (İsveçrə) - "Spartak" (Moskva, Rusiya)

AEK (Kipr) / "Levski" (Bolqarıstan) cütünün qalibi - "Gent" (Belçika) / "Vitorul" (Rumıniya) cütünün qalibi

"Vidi" (Macarıstan) / "Vaduts" (Lixtenşteyn) cütünün qalibi - "Ayntraxt" (Almaniya) / "Flora" (Estoniya) cütünün qalibi

"Feyenoord" (Hollandiya) - "Qəbələ" (Azərbaycan) / "Dinamo" (Gürcüstan) cütünün qalibi

"Alaşkert" (Ermənistan) / "Styaua" (Rumıniya) cütünün qalibi - "Mlada Boleslav" (Çexiya) / "Ordabasi" (Qazaxıstan) cütünün qalibi

"Legiya" (Polşa) / "Kuopio" (Finlandiya) cütünün qalibi - "Dunayska Ştreda" (Slovakiya) / "Atromitos" (Yunanıstan) cütünün qalibi

"Konnak" (Uels) / "Partizan" (Serbiya) cütünün qalibi - "Malatyaspor" (Türkiyə) / "Olimpiya" (Sloveniya) cütünün qalibi

"Domjale" (Sloveniya) / "Malmö" (İsveç) cütünün qalibi - "Utrext" (Hollandiya) / "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) cütünün qalibi

MOİK (Bolqarıstan) / "Osiyek" (Xorvatiya) cütünün qalibi - "Zarya" (Ukrayna) / "Buduçnost" (Monteneqro) cütünün qalibi

"Arsenal" (Tula, Rusiya) / "Neftçi" (Azərbaycan) cütünün qalibi - "Bney Yehuda" (İsrail)

"Lütsern" (İsveçrə) / "Klaksvik" (Farer adaları) cütünün qalibi - "Espanyol" (İspaniya) / "Styarnan" (İslandiya) cütünün qalibi

"Sparta" (Çexiya) - "Trabzonspor" (Türkiyə)

"Honved" (Macarıstan) / "Universitatya Krayova" (Rumıniya) cütünün qalibi - AEK (Yunanıstan)

Qeyd edək ki, Avropa Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinin oyunları avqustun 8-də və 15-də keçiriləcək.

Milli.Az

loading...

Şərh yaz:

1 Şərh:

  • Anonim
    Samed dagli · 22 İyul 19:1201

    En guclu demeg olar Qebeleye duwur eger gurculeri kecse

    Cavab yaz

XƏBƏR LENTİ

Copyright © 2015 Milli.Az

Saytdakı materialların istifadəsi zamanı istinad edilməsi vacibdir. Məlumat
internet səhifələrində istifadə edildikdə hiperlink vasitəsi ilə istinad mütləqdir.