"Clear" şampunlarının istehsalçısı olan Unilever şirkəti Azərbaycanda maraqlı Digital & BTL kampaniyaya imza atdı.
Kampaniyanın keçirilməsində məqsəd "Clear Azerbaycan" Facebook səhifəsini tanıtmaq, səhifədən istifadə sayını artırmaq, eləcə də brendin sosial platformada istifadəçiləri ilə görüşünü təmin etməkdir.
Kampaniyanın müddəti:
Sentyabrın 26-da "Park Bulvar" ticarət mərkəzində başlayan kampaniya oktyabrın 20-dək davam edəcək. Daha sonra kampaniya 15 gün ərzində "28 Mall" ticarət mərkəzində baş tutacaq. Kampaniyanın növbəti dayanacağı Gəncə şəhəri - "Aura Park" alış-veriş və əyləncə mərkəzi olacaq.
Clear-i bəyənənlər üçün möhtəşəm kampaniya!
Kampaniyanın şərtlərinə görə, Clear Azerbaycan Facebook səhifəsini bəyənən xanımlar və bəylər çəkilişə qatılacaqlar. 10 həftə davam edəcək kampaniyanın sonunda 1 xanım Parisdə alış-veriş səyahəti, 1 cənab Madriddə Ronaldunun oyununu canlı izləmək şansı qazanacaq. Qeyd edək ki, səyahət paketinə təyyarə bileti, oteldə yerləşmə haqqı və yemək xərcləri daxildir.
Facebook səhifəsini bəyənib 5 dostunu da səhifəni bəyənməyə dəvət edənlər çəkilişdə əlavə 1 iştirak haqqına sahib olacaqlar.
Bundan əlavə, Facebook səhifəsini bəyənənlər arasında həftəlik çəkiliş keçiriləcək. Hər həftə 1 xanıma Clear daraq dəsti, 1 kişiyə orijinal Azərbaycan milli futbol komandasının forması hədiyyə ediləcək.
Clear Azerbaycan Facebook səhifəsini (https://www.facebook.com/clearazerbaijan) tanıtmaq məqsədi ilə Kişi-Qadın stendləri hazırlanıb. Stend 26 sentyabr - 06 oktyabrda "Park Bulvar" ticarət mərkəzinin Hilton girişində dayanacaq. 07-20 oktyabrda isə Park Bulvarın mərkəzi girişində olacaq.
Kişilərə özəl hazırlanan stenddə ziyarətçilər üçün Football-Penalty oyunu keçiriləcək. Oyun virtual ortamda baş tutacaq.
Qadınlara özəl quraşdırılan stenddə peşəkar fotoqrafçı tərəfindən 4 fərqli fon seçimi ilə ziyarətçilərin üstünlük verdiyi bir fonda şəkil çəkiləcək.
Clear haqqında
Kişi və qadınların baş dərisindəki fərqləri nəzərə alan "Clear" kişi və qadınlar üçün müxtəlif formullu şampunlar istehsal edir. Jenşen, sidr ağacı və ardıc bitkilərinin enerjisini özündə birləşdirən YENİ CLEAR fitotexnologiya sayəsində müntəzəm istifadədə baş dərisini qidalandırır, saçlara qulluq edir və bir çox saç problemlərini aradan qaldırır. Kəpəyin əmələ gəlməsini 100% önləyir.