UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.
Milli.Az qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, keçirilən 30 oyundan sonra pley-offa yüksələn bütün komandaların adlarına aydınlıq gəlib.
Avropa Liqası
III təsnifat mərhələsi, cavab görüşləri
20:00. HİK (Finlandiya) - "Riqa" (Latviya) - 2:2
İlk oyun - 1:1
20:30. "Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) - "Feyenoord" (Hollandiya) - 1:1
İlk oyun - 0:4
20:45. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Tyun" (İsveçrə) - 2:1
İlk oyun - 3:2
21:00. AİK (İsveç) - "Şerif" (Moldova) - 1:1
İlk oyun - 2:1
21:00. "Apollon" (Kipr) - "Austriya" (Vyana, Avstriya) - 3:1
İlk oyun - 2:1
21:00. BATE (Belarus) - "Sarayevo" (Bosniya və Herseqovina) - 0:0
İlk oyun - 2:1
21:00. "Bney Yehuda" (İsrail) - "Neftçi" (Azərbaycan) - 2:1
İlk oyun - 2:2
21:00. "Mlada Boleslav" (Çexiya) - "Styaua" (Rumıniya) - 0:1
İlk oyun - 0:0
21:00. "Şaxtyor" (Belarus) - "Torino" (İtaliya) - 1:1
İlk oyun - 0:5
21:00. "Suduva" (Litva) - "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - 2:1
İlk oyun - 2:1
21:00. "Yeni Malatyaspor" (Türkiyə) - "Partizan" (Serbiya) - 1:0
İlk oyun - 1:3
21:00. "Zarya" (Ukrayna) - MOİK (Bolqarıstan) - 1:0
İlk oyun - 1:1
21:00. "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) - "Malmö" (İsveç) - 1:0
İlk oyun - 0:3
21:30. "Hapoel Bier-Şeva" (İsrail) - "Norrçepinq" (İsveç) - 3:1
İlk oyun - 1:1
21:30. TNS (Uels) - "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - 0:4
İlk oyun - 0:5
21:30. "Trabzonspor" (Türkiyə) - "Sparta" (Çexiya) - 2:1
İlk oyun - 2:2
22:00. AEK (Yunanıstan) - "Universitatya" (Krayova, Rumıniya) - 1:1
İlk oyun - 2:0
22:00. "Valletta" (Malta) - "Astana" (Qazaxıstan) - 0:4
İlk oyun - 1:5
22:00. "Viktoriya" (Çexiya) - "Antverpen" (Belçika) - 1:0 (Əlavə vaxt 1:1)
İlk oyun - 0:1
22:30. "Alkmaar" (Hollandiya) - "Mariupol" (Ukrayna) - 4:0
İlk oyun - 0:0
22:30. "Gent" (Belçika) - AEK (Kipr) - 3:0
İlk oyun - 1:1
22:30. PSV (Hollandiya) - "Hoqesun" (Norveç) - 0:0
İlk oyun - 1:0
22:30. "Ayntraxt" (Almaniya) - "Vaduts" (Lixtenşteyn) - 1:0
İlk oyun - 5:0
22:30. "Aris" (Yunanıstan) - "Molde" (Norveç) - 3:0 (Əlavə vaxt 0:1)
İlk oyun - 0:3
22:30. "Strasburq" (Fransa) - "Lokomotiv" (Plovdiv, Bolqarıstan) - 1:0
İlk oyun - 1:0
22:45. "Vulverhempton" (İngiltərə) - "Pünik" (Ermənistan) - 4:0
İlk oyun - 4:0
22:45. "Braqa" (Portuqaliya) - "Bröndbü" (Danimarka) - 3:1
İlk oyun - 4:2
22:45. "Aberdin" (Şotlandiya) - "Riyeka" (Xorvatiya) - 0:2
İlk oyun - 0:2
22:45. "Reyncers" (Şotlandiya) - "Midtyulland" (Danimarka) - 3:1
İlk oyun - 4:2
23:00. "Espanyol" (İspaniya) - "Lütsern" (İsveçrə) - 3:0
İlk oyun - 3:0
Milli.Az