İdman

"Arsenal" "pley-off"da, "Fənərbağça" qalib gəldi, "Beşiktaş" xal itirdi - YENİLƏNİB - VİDEO

9 Noyabr 2018 07:35
0 Şərh     Baxış: 4 147

09.11.2018

07:35

Avropa Liqasında qrup mərhələsində 4-cü  turun oyunları keçirilib. 

Milli.Az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, 12 qrupda 24 qarşılaşma oynanılıb.

Turnirdə ölkəmizi təmsil edən "Qarabağ"la birgə  E qrupunda mübarizə aparan  "Arsenal"la "Sportinq" Londonda üz-üzə gəlib. Matç qolsuz bərabərliklə başa çatıb. Bu qələbə ilə xalını 10-a yüksəldən London klubu "pley-off"a vəsiqəni təmin edib.  

Türkiyə təmsilçilərindən "Akhisar" öz meydanında "Sevilya"nı qəbul edib və 2:3 hesabı ilə uduzub . İstanbul klublarının isə Belçika təmsilçiləri ilə dueli olub.  "Beşiktaş" "Genk"lə səfərdə heç-heçə (1:1) edib, "Fənərbağça" isə "Anderlext"lə ev oyununda qalib gəlib - 2:0.

IV turun oyunlarından sonra "Arsenal"la yanaşı, "Ayntraxt" (Almaniya), "Latsio" (İtaliya), "Çelsi" (İngiltərə), "Sürix" (İsveçrə), "Bayer" (Leverkuzen, Almaniya) və "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) klubları 1/16 final mərhələsinə vəsiqəni təmin ediblər. 

8 noyabr

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya) - 4:3 
Qollar:Yeryomenko, 5-avtoqol (0:1), Melqareyo, 22 (1:1), Qoldson, 35-avtoqol (2:1), Kandelas, 27 (2:2), Midlton, 41 (2:3), Adriano, 58 (3:3), Hanni, 59 (4:3)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya) - 0:0

1.

Vilyarreal

4

1

3

0

10:5

6

2.

Spartak Moskva

4

1

2

1

7:8

5

3.

Reyncers

4

1

2

1

8:7

5

4.

Rapid

4

1

1

2

3:8

4

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya) - 2:3 
Qol: Yoviç, 17 (0:1), Haller, 55 (0:2), Qacinoviç, 58 (0:3), Zelaya, 71 (1:3), Zelaya, 90+4

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa) - 2:1 
Qol: Parolo, 45 (1:0), Korrea, 55 (2:0), Zauvin, 60
 

1

Ayntraxt

4

4

0

0

11:4

12

2.

Latsio

4

3

0

1

8:7

9

3.

Marsel

4

0

1

3

5:9

1

4.

Apollon

4

0

1

3

5:9

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə) - 1:1 
Qol: Kuarejma, 16 (0:1), Berqe, 87 (1:1)

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç) - 1:1 
Qol: Mortensen, 63 (0:1), Antonsson, 67 (1:1)
 

1.

Genk

4

2

1

1

8:6

7

2.

Sarpsborq

4

1

2

1

6:6

5

3.

Malmö

4

1

2

1

4:4

5

4.

Beşiktaş

4

1

1

2

6:8

4

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya) - 2:3 
Qollar: Nolito, 12 (0:1), Verbiç, 12 (0:2), Manu, 52 (2:1), Ayik, 78 (2:2), Baneqa, 87-pen. (2:3)

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika) - 2:1 
Qollar: Qonzales,19, (0:1), Süleymanov, 79 (1:1), Vanderson, 82 (2:1)
 

1.

Krasnodar

4

3

0

1

6:4

9

2.

Sevilya

4

3

0

1

15:5

9

3.

Standard

4

2

0

2

6:9

6

4.

Akhisar

4

0

0

4

3:12

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya) - 2:1 
Qollar: Enrike, 18 (1:0),  Zainutdinov, 40-avtoqol (1:1), Postnikov, 88 (2:1)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)  - 3:1 
Qollar:Verbiç, 12, Mukelonko, 68, Şaparenko, 72 - Siebatey, 89
 

1.

Astana

4

2

2

0

7:4

8

2.

Dinamo Kiyev

4

2

2

0

9:6

8

3.

Renn

4

1

0

3

4:8

3

4.

Yablonec

4

0

2

2

5:7

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə) - 0:1 
Qol: Jiru, 53

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan) - 1:0 
Qol: Milanov, 50

1.

Çelsi

4

4

0

0

6:1

12

2.

MOL Vidi

4

2

0

2

3:3

6

3.

PAOK

4

1

0

3

4:5

3

4.

BATE

4

1

0

3

4:8

3

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr) - 0:0

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə) - 1:0
Qol: Tin Edvay, 60

1.

Bayer Leverkuzen

4

3

0

1

10:7

9

2.

Sürix

4

3

0

1

5:3

9

3.

Ludoqorets

4

0

2

2

3:5

2

4.

AEK

4

0

2

2

3:6

2

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya) - 2:1

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya) - 2:5

1.

Zalsburq

4

4

0

0

14:5

12

2.

Leyptsiq

4

2

0

2

8:6

6

3.

Seltik

4

2

0

2

4:6

6

4.

Rosenborq

4

0

0

4

3:12

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka) - 0:0

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya) - 1:1
 

1.

Zenit

4

2

2

0

5:3

8

2.

Slaviya

4

2

1

1

2:1

7

3.

Kopenhagen

4

1

2

1

3:3

5

4.

Bordo

4

0

1

3

3:6

1

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika) - 2:0 
Qol: Ayev, 71, Frey, 74

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya) - 3:1

1.

Dinamo  Zagreb

4

4

0

0

11:3

12

2.

Fənərbağça

4

2

1

1

7:6

7

3.

Spartak Trnava

4

1

0

3

3:7

3

4.

Anderlext

4

0

1

3

2:7

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan) - 0:1
Qol: Araz Abdullayev, 13-pen

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya) - 0:0

 

1.

Arsenal

 

4

3

1

0

8:2

10

2.

Sporting

4

2

1

1

4:2

7

3.

Vorskla Poltava

4

1

0

3

4:7

3

4.

Qarabağ

4

1

0

3

1:6

3

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya) - 1:1

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq) - 5:1

1.

Betis

4

2

2

0

6:2

8

2.

Milan

4

2

1

1

6:4

7

3.

Olimpisakos

4

2

1

1

8:4

7

4.

Dudelanj

4

0

0

4

1:11

0

----------------

08.11.2018

23:54

8 noyabr

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya) - 4:3 
Qollar:
Yeryomenko, 5-avtoqol (0:1), Melqareyo, 22 (1:1), Qoldson, 35-avtoqol (2:1), Kandelas, 27 (2:2), Midlton, 41 (2:3), Adriano, 58 (3:3), Hanni, 59 (4:3)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya) - 0:0

1.

Vilyarreal

3

1

2

0

10:5

5

2.

Reyncers

3

1

2

0

5:3

5

3.

Rapid

3

1

0

2

3:8

3

4.

Spartak Moskva

3

0

2

1

3:5

2

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya) - 2:3 
Qol: 
Yoviç, 17 (0:1), Haller, 55 (0:2), Qacinoviç, 58 (0:3), Zelaya, 71 (1:3), Zelaya, 90+4

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa) - 2:1 
Qol: Parolo, 45 (1:0), Korrea, 55 (2:0), Zauvin, 60

 

1

Ayntraxt

3

3

0

0

8:2

9

2.

Latsio

3

2

0

1

6:6

6

3.

Marsel

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollon

3

0

1

2

3:6

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə) - 1:1 
Qol: Kuarejma, 16 (0:1), Berqe, 87 (1:1)

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç) - 1:1 
Qol: Mortensen, 63 (0:1), Antonsson, 67 (1:1)

 

1.

Genk

3

2

0

1

7:5

6

2.

Sarpsborq

3

1

1

1

5:5

4

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Beşiktaş

3

1

0

2

5:7

3

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya) - 2:3 
Qol: 
Nolito, 12 (0:1), Verbiç, 12 (0:2), Manu, 52 (2:1), Ayik, 78 (2:2), Baneqa, 87-pen. (2:3)

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika) - 2:1 
Qol: Qonzales,19, (0:1), Süleymanov, 79 (1:1), Vanderson, 82 (2:1)

 

1.

Sevilya

3

2

0

1

12:3

6

2.

Krasnodar

3

2

0

1

4:3

6

3.

Standard

3

2

0

1

5:7

6

4.

Akhisar

3

0

0

3

1:9

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya) - 2:1 
Qollar: 
Enrike, 18 (1:0),  Zainutdinov, 40-avtoqol (1:1), Postnikov, 88 (2:1)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)  - 3:1 
Qol:
Verbiç, 12, Mukelonko, 68, Şaparenko, 72 - Siebatey, 89
 

1.

Astana

3

1

2

0

5:3

5

2.

Dinamo Kiyev

3

1

2

0

6:5

5

3.

Renn

3

1

0

2

3:5

3

4.

Yablonec

3

0

2

1

4:5

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə) - 0:1 
Qol: 
Jiru, 53

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan) - 1:0 
Qol:
 Milanov, 50

1.

Çelsi

3

3

0

0

5:1

9

2.

PAOK

3

1

0

2

4:4

3

3.

MOL Vidi

3

1

0

2

2:3

3

4.

BATE

3

1

0

2

4:7

3

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

1.

Sürix

3

3

0

0

5:2

9

2.

Bayer Leverkuzen

3

2

0

1

9:7

6

3.

Ludoqorets

3

0

1

2

3:5

1

4.

AEK

3

0

1

2

3:6

1

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya)

1.

Zalsburq

3

3

0

0

9:3

9

2.

Leyptsiq

3

2

0

1

7:4

6

3.

Seltik

3

1

0

2

2:5

3

4.

Rosenborq

3

0

0

3

1:7

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya)
 

1.

Zenit

3

2

1

0

4:2

7

2.

Slavia Praqa

3

2

0

1

2:1

6

3.

Kopenhagen

3

1

1

1

3:3

4

4.

Bordo

3

0

0

3

2:5

0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika) - 2:0 
Qol: 
Ayev, 71, Frey, 74

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.

Dinamo  Zagreb

3

3

0

0

8:2

9

2.

Fənərbağça

3

1

1

1

5:6

4

3.

Spartak Trnava

3

1

0

2

2:4

3

4.

Anderlext

3

0

1

2

2:5

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

8:2

9

2.

Sporting

3

2

0

1

4:2

6

3.

Vorskla Poltava

3

1

0

2

4:6

3

4.

Qarabağ

3

0

0

3

0:6

0

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

1.

Betis

3

2

1

0

5:1

7

2.

Milan

3

2

0

1

5:3

6

3.

Olimpiakos

3

1

1

1

3:3

4

4.

Dudelanj

3

0

0

3

0:6

0

23:38

8 noyabr

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya) - 4:3 (İkinci hissə)
Qollar:
Yeryomenko, 5-avtoqol (0:1), Melqareyo, 22 (1:1), Qoldson, 35-avtoqol (2:1), Kandelas, 27 (2:2), Midlton, 41 (2:3), Adriano, 58 (3:3), Hanni, 59 (4:3)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya) - 0:0 (İkinci hissə)

1.

Vilyarreal

3

1

2

0

10:5

5

2.

Reyncers

3

1

2

0

5:3

5

3.

Rapid

3

1

0

2

3:8

3

4.

Spartak Moskva

3

0

2

1

3:5

2

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya) - 1:3 (İkinci hissə)
Qol: 
Yoviç, 17 (0:1), Haller, 55 (0:2), Qacinoviç, 58 (0:3), Zelaya, 71 (1:3)

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa) - 2:1 (İkinci hissə)
Qol: Parolo, 45 (1:0), Korrea, 55 (2:0), Zauvin, 60

 

1

Ayntraxt

3

3

0

0

8:2

9

2.

Latsio

3

2

0

1

6:6

6

3.

Marsel

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollon

3

0

1

2

3:6

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə) - 0:1 (İkinci hissə)
Qol: Kuarejma, 16

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç) - 1:1 (İkinci hissə)
Qol: Mortensen, 63 (0:1), Antonsson, 67 (1:1)

 

1.

Genk

3

2

0

1

7:5

6

2.

Sarpsborq

3

1

1

1

5:5

4

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Beşiktaş

3

1

0

2

5:7

3

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya) - 2:2 (İkinci hissə)
Qol: 
Nolito, 12 (0:1), Verbiç, 12 (0:2), Manu, 52 (2:1), Ayik, 78 (2:2)

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika) - 2:1 (İkinci hissə)
Qol: Qonzales,19, (0:1), Süleymanov, 79 (1:1), Vanderson, 82 (2:1)

 

1.

Sevilya

3

2

0

1

12:3

6

2.

Krasnodar

3

2

0

1

4:3

6

3.

Standard

3

2

0

1

5:7

6

4.

Akhisar

3

0

0

3

1:9

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya) - 2:1 
Qollar: 
Enrike, 18 (1:0),  Zainutdinov, 40-avtoqol (1:1), Postnikov, 88 (2:1)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)  - 3:0 (İkinci hissə)
Qol:
Verbiç, 12, Mukelonko, 68, Şaparenko, 72
 

1.

Astana

3

1

2

0

5:3

5

2.

Dinamo Kiyev

3

1

2

0

6:5

5

3.

Renn

3

1

0

2

3:5

3

4.

Yablonec

3

0

2

1

4:5

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə) - 0:1 (İkinci hissə)
Qol: 
Jiru, 53

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan) - 1:0 (İkinci hissə)
Qol:
 Milanov, 50

1.

Çelsi

3

3

0

0

5:1

9

2.

PAOK

3

1

0

2

4:4

3

3.

MOL Vidi

3

1

0

2

2:3

3

4.

BATE

3

1

0

2

4:7

3

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

1.

Sürix

3

3

0

0

5:2

9

2.

Bayer Leverkuzen

3

2

0

1

9:7

6

3.

Ludoqorets

3

0

1

2

3:5

1

4.

AEK

3

0

1

2

3:6

1

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya)

1.

Zalsburq

3

3

0

0

9:3

9

2.

Leyptsiq

3

2

0

1

7:4

6

3.

Seltik

3

1

0

2

2:5

3

4.

Rosenborq

3

0

0

3

1:7

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya)
 

1.

Zenit

3

2

1

0

4:2

7

2.

Slavia Praqa

3

2

0

1

2:1

6

3.

Kopenhagen

3

1

1

1

3:3

4

4.

Bordo

3

0

0

3

2:5

0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika) - 2:0 
Qol: 
Ayev, 71, Frey, 74

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.

Dinamo  Zagreb

3

3

0

0

8:2

9

2.

Fənərbağça

3

1

1

1

5:6

4

3.

Spartak Trnava

3

1

0

2

2:4

3

4.

Anderlext

3

0

1

2

2:5

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

8:2

9

2.

Sporting

3

2

0

1

4:2

6

3.

Vorskla Poltava

3

1

0

2

4:6

3

4.

Qarabağ

3

0

0

3

0:6

0

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

1.

Betis

3

2

1

0

5:1

7

2.

Milan

3

2

0

1

5:3

6

3.

Olimpiakos

3

1

1

1

3:3

4

4.

Dudelanj

3

0

0

3

0:6

0

23:00

8 noyabr

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya) - 2:3 (Birinci hissə)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya) - 0:0 (Birinci hissə)

1.

Vilyarreal

3

1

2

0

10:5

5

2.

Reyncers

3

1

2

0

5:3

5

3.

Rapid

3

1

0

2

3:8

3

4.

Spartak Moskva

3

0

2

1

3:5

2

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya) - 0:1 (Birinci hissə)
Qol: 
Yoviç, 17

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa) - 0:0 (Birinci hissə)
 

1

Ayntraxt

3

3

0

0

8:2

9

2.

Latsio

3

2

0

1

6:6

6

3.

Marsel

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollon

3

0

1

2

3:6

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə) - 0:1 (Birinci hissə)
Qol:
 Kuarejma, 16

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç) - 0:0 (Birinci hissə)
 

1.

Genk

3

2

0

1

7:5

6

2.

Sarpsborq

3

1

1

1

5:5

4

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Beşiktaş

3

1

0

2

5:7

3

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya) - 0:2 (Birinci hissə)
Qol: 
Nolito, 12  

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika) - 0:1 (Birinci hissə)
Qol: Qonzales,19

 

1.

Sevilya

3

2

0

1

12:3

6

2.

Krasnodar

3

2

0

1

4:3

6

3.

Standard

3

2

0

1

5:7

6

4.

Akhisar

3

0

0

3

1:9

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya) - 2:1 
Qollar: 
Enrike, 18 (1:0),  Zainutdinov, 40-avtoqol (1:1), Postnikov, 88 (2:1)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)  - 1:0 (Birinci hissə)
 

1.

Astana

3

1

2

0

5:3

5

2.

Dinamo Kiyev

3

1

2

0

6:5

5

3.

Renn

3

1

0

2

3:5

3

4.

Yablonec

3

0

2

1

4:5

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə) - 0:0 (Birinci hissə)

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan) - 0:0 (Birinci hissə)

1.

Çelsi

3

3

0

0

5:1

9

2.

PAOK

3

1

0

2

4:4

3

3.

MOL Vidi

3

1

0

2

2:3

3

4.

BATE

3

1

0

2

4:7

3

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

1.

Sürix

3

3

0

0

5:2

9

2.

Bayer Leverkuzen

3

2

0

1

9:7

6

3.

Ludoqorets

3

0

1

2

3:5

1

4.

AEK

3

0

1

2

3:6

1

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya)

1.

Zalsburq

3

3

0

0

9:3

9

2.

Leyptsiq

3

2

0

1

7:4

6

3.

Seltik

3

1

0

2

2:5

3

4.

Rosenborq

3

0

0

3

1:7

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya)
 

1.

Zenit

3

2

1

0

4:2

7

2.

Slavia Praqa

3

2

0

1

2:1

6

3.

Kopenhagen

3

1

1

1

3:3

4

4.

Bordo

3

0

0

3

2:5

0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika) - 2:0 
Qol: 
Ayev, 71, Frey, 74

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.

Dinamo  Zagreb

3

3

0

0

8:2

9

2.

Fənərbağça

3

1

1

1

5:6

4

3.

Spartak Trnava

3

1

0

2

2:4

3

4.

Anderlext

3

0

1

2

2:5

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

8:2

9

2.

Sporting

3

2

0

1

4:2

6

3.

Vorskla Poltava

3

1

0

2

4:6

3

4.

Qarabağ

3

0

0

3

0:6

0

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

1.

Betis

3

2

1

0

5:1

7

2.

Milan

3

2

0

1

5:3

6

3.

Olimpiakos

3

1

1

1

3:3

4

4.

Dudelanj

3

0

0

3

0:6

0

22:04

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya)

1.

Vilyarreal

3

1

2

0

10:5

5

2.

Reyncers

3

1

2

0

5:3

5

3.

Rapid

3

1

0

2

3:8

3

4.

Spartak Moskva

3

0

2

1

3:5

2

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya)

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa)
 

1

Ayntraxt

3

3

0

0

8:2

9

2.

Latsio

3

2

0

1

6:6

6

3.

Marsel

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollon

3

0

1

2

3:6

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə)

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç)
 

1.

Genk

3

2

0

1

7:5

6

2.

Sarpsborq

3

1

1

1

5:5

4

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Beşiktaş

3

1

0

2

5:7

3

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya)

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika)
 

1.

Sevilya

3

2

0

1

12:3

6

2.

Krasnodar

3

2

0

1

4:3

6

3.

Standard

3

2

0

1

5:7

6

4.

Akhisar

3

0

0

3

1:9

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya) - 2:1 
Qollar: 
Enrike, 18 (1:0),  Zainutdinov, 40-avtoqol (1:1), Postnikov, 88 (2:1)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)
 

1.

Astana

3

1

2

0

5:3

5

2.

Dinamo Kiyev

3

1

2

0

6:5

5

3.

Renn

3

1

0

2

3:5

3

4.

Yablonec

3

0

2

1

4:5

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə)

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan)

1.

Çelsi

3

3

0

0

5:1

9

2.

PAOK

3

1

0

2

4:4

3

3.

MOL Vidi

3

1

0

2

2:3

3

4.

BATE

3

1

0

2

4:7

3

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

1.

Sürix

3

3

0

0

5:2

9

2.

Bayer Leverkuzen

3

2

0

1

9:7

6

3.

Ludoqorets

3

0

1

2

3:5

1

4.

AEK

3

0

1

2

3:6

1

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya)

1.

Zalsburq

3

3

0

0

9:3

9

2.

Leyptsiq

3

2

0

1

7:4

6

3.

Seltik

3

1

0

2

2:5

3

4.

Rosenborq

3

0

0

3

1:7

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya)
 

1.

Zenit

3

2

1

0

4:2

7

2.

Slavia Praqa

3

2

0

1

2:1

6

3.

Kopenhagen

3

1

1

1

3:3

4

4.

Bordo

3

0

0

3

2:5

0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika) - 2:0 
Qol: 
Ayev, 71, Frey, 74

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.

Dinamo  Zagreb

3

3

0

0

8:2

9

2.

Fənərbağça

3

1

1

1

5:6

4

3.

Spartak Trnava

3

1

0

2

2:4

3

4.

Anderlext

3

0

1

2

2:5

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

8:2

9

2.

Sporting

3

2

0

1

4:2

6

3.

Vorskla Poltava

3

1

0

2

4:6

3

4.

Qarabağ

3

0

0

3

0:6

0

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

1.

Betis

3

2

1

0

5:1

7

2.

Milan

3

2

0

1

5:3

6

3.

Olimpiakos

3

1

1

1

3:3

4

4.

Dudelanj

3

0

0

3

0:6

0

21:18

8 noyabr

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya)

1.

Vilyarreal

3

1

2

0

10:5

5

2.

Reyncers

3

1

2

0

5:3

5

3.

Rapid

3

1

0

2

3:8

3

4.

Spartak Moskva

3

0

2

1

3:5

2

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya)

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa)
 

1

Ayntraxt

3

3

0

0

8:2

9

2.

Latsio

3

2

0

1

6:6

6

3.

Marsel

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollon

3

0

1

2

3:6

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə)

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç)
 

1.

Genk

3

2

0

1

7:5

6

2.

Sarpsborq

3

1

1

1

5:5

4

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Beşiktaş

3

1

0

2

5:7

3

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya)

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika)
 

1.

Sevilya

3

2

0

1

12:3

6

2.

Krasnodar

3

2

0

1

4:3

6

3.

Standard

3

2

0

1

5:7

6

4.

Akhisar

3

0

0

3

1:9

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya) - 1:1 (İkinci hissə)
Qollar: 
Enrike, 18 (1:0),  Zainutdinov, 40-avtoqol (1:1)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)
 

1.

Astana

3

1

2

0

5:3

5

2.

Dinamo Kiyev

3

1

2

0

6:5

5

3.

Renn

3

1

0

2

3:5

3

4.

Yablonec

3

0

2

1

4:5

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə)

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan)

1.

Çelsi

3

3

0

0

5:1

9

2.

PAOK

3

1

0

2

4:4

3

3.

MOL Vidi

3

1

0

2

2:3

3

4.

BATE

3

1

0

2

4:7

3

21:11

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

1.

Sürix

3

3

0

0

5:2

9

2.

Bayer Leverkuzen

3

2

0

1

9:7

6

3.

Ludoqorets

3

0

1

2

3:5

1

4.

AEK

3

0

1

2

3:6

1

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya)

1.

Zalsburq

3

3

0

0

9:3

9

2.

Leyptsiq

3

2

0

1

7:4

6

3.

Seltik

3

1

0

2

2:5

3

4.

Rosenborq

3

0

0

3

1:7

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya)
 

1.

Zenit

3

2

1

0

4:2

7

2.

Slavia Praqa

3

2

0

1

2:1

6

3.

Kopenhagen

3

1

1

1

3:3

4

4.

Bordo

3

0

0

3

2:5

0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika) - 0:0 (İkinci hissə)

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.

Dinamo  Zagreb

3

3

0

0

8:2

9

2.

Fənərbağça

3

1

1

1

5:6

4

3.

Spartak Trnava

3

1

0

2

2:4

3

4.

Anderlext

3

0

1

2

2:5

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

8:2

9

2.

Sporting

3

2

0

1

4:2

6

3.

Vorskla Poltava

3

1

0

2

4:6

3

4.

Qarabağ

3

0

0

3

0:6

0

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

1.

Betis

3

2

1

0

5:1

7

2.

Milan

3

2

0

1

5:3

6

3.

Olimpiakos

3

1

1

1

3:3

4

4.

Dudelanj

3

0

0

3

0:6

0

21:11

Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsində 4-cü  turun oyunları keçiriləcək. 

Qol.az-ın xəbərinə görə, 12 qrupda 24 qarşılaşma oynanılacaq.

Turnirdə ölkəmizi təmsil edən "Qarabağ"la birgə  E qrupunda mübarizə aparan  "Arsenal"la "Sportinq" Londonda üz-üzə gələcək. 

Türkiyə təmsilçilərindən "Akhisar" öz meydanında "Sevilya"nı qəbul edəcək. İstanbul klublarını isə Belçika təmsilçiləri ilə duel gözləyir.  "Beşiktaş" "Genk"lə səfər, "Fənərbağça" isə "Anderlext"lə ev oyununa çıxacaq.


8 noyabr

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya)

1.

Vilyarreal

3

1

2

0

10:5

5

2.

Reyncers

3

1

2

0

5:3

5

3.

Rapid

3

1

0

2

3:8

3

4.

Spartak Moskva

3

0

2

1

3:5

2

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya)

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa)
 

1

Ayntraxt

3

3

0

0

8:2

9

2.

Latsio

3

2

0

1

6:6

6

3.

Marsel

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollon

3

0

1

2

3:6

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə)

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç)
 

1.

Genk

3

2

0

1

7:5

6

2.

Sarpsborq

3

1

1

1

5:5

4

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Beşiktaş

3

1

0

2

5:7

3

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya)

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika)
 

1.

Sevilya

3

2

0

1

12:3

6

2.

Krasnodar

3

2

0

1

4:3

6

3.

Standard

3

2

0

1

5:7

6

4.

Akhisar

3

0

0

3

1:9

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya) - 1:1 (İkinci hissə)
Qollar: 
Enrike, 18 (1:0),  Zainutdinov, 40-avtoqol (1:1)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)
 

1.

Astana

3

1

2

0

5:3

5

2.

Dinamo Kiyev

3

1

2

0

6:5

5

3.

Renn

3

1

0

2

3:5

3

4.

Yablonec

3

0

2

1

4:5

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə)

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan)

1.

Çelsi

3

3

0

0

5:1

9

2.

PAOK

3

1

0

2

4:4

3

3.

MOL Vidi

3

1

0

2

2:3

3

4.

BATE

3

1

0

2

4:7

3

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

1.

Sürix

3

3

0

0

5:2

9

2.

Bayer Leverkuzen

3

2

0

1

9:7

6

3.

Ludoqorets

3

0

1

2

3:5

1

4.

AEK

3

0

1

2

3:6

1

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya)

1.

Zalsburq

3

3

0

0

9:3

9

2.

Leyptsiq

3

2

0

1

7:4

6

3.

Seltik

3

1

0

2

2:5

3

4.

Rosenborq

3

0

0

3

1:7

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya)
 

1.

Zenit

3

2

1

0

4:2

7

2.

Slavia Praqa

3

2

0

1

2:1

6

3.

Kopenhagen

3

1

1

1

3:3

4

4.

Bordo

3

0

0

3

2:5

0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika) - 0:0 (İkinci hissə)

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.

Dinamo  Zagreb

3

3

0

0

8:2

9

2.

Fənərbağça

3

1

1

1

5:6

4

3.

Spartak Trnava

3

1

0

2

2:4

3

4.

Anderlext

3

0

1

2

2:5

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

8:2

9

2.

Sporting

3

2

0

1

4:2

6

3.

Vorskla Poltava

3

1

0

2

4:6

3

4.

Qarabağ

3

0

0

3

0:6

0

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

1.

Betis

3

2

1

0

5:1

7

2.

Milan

3

2

0

1

5:3

6

3.

Olimpiakos

3

1

1

1

3:3

4

4.

Dudelanj

3

0

0

3

0:6

0

08:13

Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsində 4-cü  turun oyunları keçiriləcək. 

Milli.Az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, 12 qrupda 24 qarşılaşma oynanılacaq.

Turnirdə ölkəmizi təmsil edən "Qarabağ"la birgə  E qrupunda mübarizə aparan  "Arsenal"la "Sportinq" Londonda üz-üzə gələcək. 

Türkiyə təmsilçilərindən "Akhisar" öz meydanında "Sevilya"nı qəbul edəcək. İstanbul klublarını isə Belçika təmsilçiləri ilə duel gözləyir.  "Beşiktaş" "Genk"lə səfər, "Fənərbağça" isə "Anderlext"lə ev oyununa çıxacaq.


8 noyabr

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya)

1.

Vilyarreal

3

1

2

0

10:5

5

2.

Reyncers

3

1

2

0

5:3

5

3.

Rapid

3

1

0

2

3:8

3

4.

Spartak Moskva

3

0

2

1

3:5

2

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya)

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa)
 

1

Ayntraxt

3

3

0

0

8:2

9

2.

Latsio

3

2

0

1

6:6

6

3.

Marsel

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollon

3

0

1

2

3:6

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə)

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç)
 

1.

Genk

3

2

0

1

7:5

6

2.

Sarpsborq

3

1

1

1

5:5

4

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Beşiktaş

3

1

0

2

5:7

3

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya)

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika)
 

1.

Sevilya

3

2

0

1

12:3

6

2.

Krasnodar

3

2

0

1

4:3

6

3.

Standard

3

2

0

1

5:7

6

4.

Akhisar

3

0

0

3

1:9

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)
 

1.

Astana

3

1

2

0

5:3

5

2.

Dinamo Kiyev

3

1

2

0

6:5

5

3.

Renn

3

1

0

2

3:5

3

4.

Yablonec

3

0

2

1

4:5

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə)

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan)

1.

Çelsi

3

3

0

0

5:1

9

2.

PAOK

3

1

0

2

4:4

3

3.

MOL Vidi

3

1

0

2

2:3

3

4.

BATE

3

1

0

2

4:7

3

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

1.

Sürix

3

3

0

0

5:2

9

2.

Bayer Leverkuzen

3

2

0

1

9:7

6

3.

Ludoqorets

3

0

1

2

3:5

1

4.

AEK

3

0

1

2

3:6

1

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya)

1.

Zalsburq

3

3

0

0

9:3

9

2.

Leyptsiq

3

2

0

1

7:4

6

3.

Seltik

3

1

0

2

2:5

3

4.

Rosenborq

3

0

0

3

1:7

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya)
 

1.

Zenit

3

2

1

0

4:2

7

2.

Slavia Praqa

3

2

0

1

2:1

6

3.

Kopenhagen

3

1

1

1

3:3

4

4.

Bordo

3

0

0

3

2:5

0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika)

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.

Dinamo  Zagreb

3

3

0

0

8:2

9

2.

Fənərbağça

3

1

1

1

5:6

4

3.

Spartak Trnava

3

1

0

2

2:4

3

4.

Anderlext

3

0

1

2

2:5

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

8:2

9

2.

Sporting

3

2

0

1

4:2

6

3.

Vorskla Poltava

3

1

0

2

4:6

3

4.

Qarabağ

3

0

0

3

0:6

0

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

1.

Betis

3

2

1

0

5:1

7

2.

Milan

3

2

0

1

5:3

6

3.

Olimpiakos

3

1

1

1

3:3

4

4.

Dudelanj

3

0

0

3

0:6

0

Milli.Az

Videonu izləmək üçün şəklə klikləyin:

BATE -

loading...

Şərh yaz:

0 Şərh:

XƏBƏR LENTİ

Copyright © 2015 Milli.Az

Saytdakı materialların istifadəsi zamanı istinad edilməsi vacibdir. Məlumat
internet səhifələrində istifadə edildikdə hiperlink vasitəsi ilə istinad mütləqdir.