İdman

Avroliqada 35 oyun - YENİLƏNİR

9 Avqust 2018 08:48
0 Şərh     Baxış: 1 111

Bu gün UEFA Avropa Liqasında üçüncü təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq. 
Milli.Az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, Avropanın müxtəlif şəhərlərində 35 qarşılaşma oynanılacaq.

"Şerif" öz meydanında İslandiyanın "Valyur" klubunu qəbul edəcək. "Qarabağ" Çempionlar Liqasının III təsnifat mərhələsində BATE-ni mübarizədən kənarlaşdıra bilməsə, o zaman Avroliqanın pley-offunda məhz bu cütün qalibi ilə qarşılaşacaq. 


Avropa Liqası

Üçüncü təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

9 avqust

18:00. UFA (Rusiya) - "Proqres" (Lüksemburq)

20:00. "Spartak" (Latviya) - "Suduva" (Litva)

20:00. "Alaşkert" (Ermənistan) - ÇFR (Rumıniya)

20:00. "Hapoel" (Hayfa, İsrail) - "Atalanta" (İtaliya)

20:30. "Leyptsiq" (Almaniya) - "Universitatya" (Rumıniya)

21:00. "Mariupol" (Ukrayna) - "Bordo" (Fransa)

21:00. "Siqma" (Çexiya) - "Kayrat" (Qazaxıstan)

21:00."Dinamo" (Minsk, Belarus) - "Zenit" (Rusiya)

21:00. "Şturm" (Avsriya) - AEK (Kipr)

21:00. "Trençin" (Slovakiya) - "Feyenoord" (Hollandiya)

21:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina)

21:00. "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - APOEL (Kipr)

21:00. "Torpedo" (Gürcüstan) - "Kukesi" (Albaniya)

21:00. "Şerif" (Moldova) - "Valyur" (İslandiya)

21:00. "Apollon" (Kipr) - "Dinamo" (Brest, Belarus)

21:20. "Yagelloniya" (Polşa) - "Gent" (Belçika)

21:45. "Norşelland" (Danimarka) - "Partizan" (Serbiya)

21:45. MOİK (Bolqarıstan) - "Kopenhagen" (Danimarka)

22:00. "Vitess" (Hollandiya) - "Bazel" (İsveçrə)

22:00. "Genk" (Belçika) - "Lex" (Polşa)

22:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Lütsern" (İsveçrə)

22:00. "Olimpiya" (Sloveniya) - HİK (Finlandiya)

22:00. "Beşiktaş" (Türkiyə) - LASK (Avstriya)

22:00. "Başakşehir" (Türkiyə) - "Bernli" (İngiltərə)

23:30. "Zarya" (Ukrayna) - "Braqa" (Portuqaliya)

22:45. "Hibernian" (Şotlandiya) - "Mölde" (Norveç)

22:45. "Spartak" (Serbiya) - "Bröndbyu" (Danimarka)

22:45. "Sarsporq" (Norveç) - "Riyeka" (Xorvatiya)

22:45. "Reyncers" ("Şotlandiya") - "Maribor" (Sloveniya)

22:45. "Kork Siti" (İrlandiya) - "Rusenborq" (Norveç)

22:45. TNS (Uels) - "Midtyullend" (Danimarka)

22:45. "Hayduk" (Xorvatiya) - "Styaua" (Rumıniya)

23:00. "Legiya" (Polşa) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

23:05. "Slovan" (Slovakiya) - "Rapid" (Avstriya)

23:45. "Sevilya" (İspaniya) - "Jalgiris" (Litva)

Milli.Az

loading...

Şərh yaz:

0 Şərh:

XƏBƏR LENTİ

Copyright © 2015 Milli.Az

Saytdakı materialların istifadəsi zamanı istinad edilməsi vacibdir. Məlumat
internet səhifələrində istifadə edildikdə hiperlink vasitəsi ilə istinad mütləqdir.