Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsi davam edir.
Milli.Az apasport.az-a istinadən xəbər verir ki, bu gün ilk oyunlar çərçivəsində qalan 40 qarşılaşma baş tutacaq.
Yarışda iştirak edən Azərbaycan təmsilçiləri bu gün mübarizəyə qoşulacaq. "Qəbələ" və "Neftçi" evdə, "Keşlə" səfərdə avrokubok mövsümünə start verəcək.
Avropa Liqası
I təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar
12 iyul
"Pünik" (Ermənistan) - "Vardar" (Makedoniya) - 1:0
Qol: Konate, 28
"Ventspils" (Latviya) - "Luftetari" (Albaniya) - 5:0
Qollar: Akinyemi, 8 (pen.), 12, 24, 43; Ayequn, 37 (pen.)
19:00. "Çixura" (Gürcüstan) - "Beytar" (İsrail)
19:30. "Partizani" (Albaniya) - "Maribor" (Sloveniya)
19:30. "Rudar" (Sloveniya) - "Tre Fiori" (San-Marino)
20:00. "Baltsan" (Malta) - "Keşlə" (Azərbaycan)
20:00. "Qəbələ" (Azərbaycan) - "Proqres" (Lüksemburq)
20:00. "İlves" (Finlandiya) - "Slaviya" (Bolqarıstan)
20:00. "KuPS" (Finlandiya) - "Kopenhagen" (Danimarka)
20:00. "Lahti" (Finlandiya) - "Hafnarfyordur" (İslandiya)
20:00. "Levadiya" (Estoniya) - "Dandalk" (İrlandiya)
20:00. "Trans" (Estoniya) - "Jelezniçar" (Bosniya və Herseqovina)
20:00. "Trakai" (Litva) - "İrtış" (Qazaxıstan)
20:05. "Liepaya" (Latviya) - "Haken" (İsveç)
21:00. "Anortosis" (Kipr) - "Laçi" (Albaniya)
21:00. "Konnak" (Uels) - "Şaxtyor" (Belarus)
21:00. "Derri" (İrlandiya) - "Dinamo" (Minsk, Belarus)
21:00. "Ferensvaroş" (Macarıstan) - "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail)
21:00. "Milsami" (Moldova) - "Slovan" (Slovakiya)
21:00. "Neftçi" (Azərbaycan) - "Uypeşt" (Macarıstan)
21:00. "Petrokub" (Moldova) - "Osiyek" (Xorvatiya)
21:00. "Stumbras" (Litva) - "Apollon" (Kipr)
21:45. MOİK (Bolqarıstan) - "Riqa" (Latviya)
22:00. "B36 Torshavn" (Farer adaları) - "Mladost" (Monteneqro)
22:00. "Qurnik" (Polşa) - "Zarya" (Baltsi, Moldova)
22:00. "Yunion" (Lüksemburq) - "Vitorul" (Rumıniya)
22:00. "Şiroki Briyeq" (Bosniya və Herseqovina) - "Domjale" (Sloveniya)
22:00. "Enqordani" (Andorra) - "Kayrat" (Qazaxıstan)
22:00. "Vestmannaeyar" (İslandiya) - "Sarpsborq" (İsveç)
22:05. "Şemrok Rovers" (İrlandiya) - AİK (İsveç)
22:15. "Rudar" (Monteneqro) - "Partizan" (Serbiya)
22:30. "Buduçnost" (Monteneqro) - "Trençin" (Slovakiya)
22:45. "Kliftonvill" (Şimali İrlandiya) - "Nordsyelland" (Danimarka)
22:45. "Hibernian" (Şotlandiya) - "Runavik" (Farer adaları)
22:45. "Lex" (Polşa) - "Qandzasar" (Ermənistan)
22:45. "Reyncers" (Şotlandiya) - "Şkupi" (Makedoniya)
22:45. "Spartak" (Serbiya) - "Kolreyn" (Şimali İrlandiya)
23:00. "Dunayska Ştreda" (Slovakiya) - "Dinamo" (Tiflis, Gürcüstan)
23:00. "Radniçki" (Serbiya) - "Qzira Yunayted" (Malta)
00:00. "Styarnan" (İslandiya) - "Nomme Kalyu" (Estoniya)
Milli.Az