Noyabrın 10-da Heydər Əliyev Mərkəzində Xalq artisti Natiq Şirinovun rəhbərlik etdiyi "Natiq" ritm qrupunun konserti olub.
Milli.Az Trend-ə istinadən bildirir ki, qrup "Qaytağı", "Qaval rəqsi", "Bir qəlbdə iki ruh", "Yaradılış", "Atəşgah" və digər kompozisiyalarını, eyni zamanda məhz bu konsert üçün hazırladığı yeni nömrələri təqdim edib.
İki saata yaxın davam edən konsert gözəl səhnə tərtibatı, rəngarəng performansla yadda qalıb və anşlaqla izlənilib.
• Şəmkirdə I Qarabağ müharibəsinin itkin-şəhidi Yolçu Məmmədov dəfn edilib Şəmkirdə I Qarabağ müharibəsinin itkin-şəhidi Yolçu Məmmədov dəfn edilib
• Nazir polkovnik-leytenanta yüksək vəzifə verdi 19 Fevral 19:41 12 823 Nazir polkovnik-leytenanta yüksək vəzifə verdi
• “O iki müğənnini verilişimə dəvət etməyəcəyəm&quot; 00:49 10 283 “O iki müğənnini verilişimə dəvət etməyəcəyəm"
• Toral Bayramov buna görə gülürmüş - <span class="color_red">VİDEO</span> 19 Fevral 20:11 9 133 Toral Bayramov buna görə gülürmüş - VİDEO
• Azərbaycanda 92 yaşlı məşhur işə qəbul olundu - <span class="color_red">FOTO</span> 00:37 5 849 Azərbaycanda 92 yaşlı məşhur işə qəbul olundu - FOTO
• Günün qoroskopu: Sosial fəallıq bir qədər azalır 00:01 4 730 Günün qoroskopu: Sosial fəallıq bir qədər azalır
• Bu halda pensiyanız əlinizdən alına bilər - <span class="color_red">DİQQƏT</span> 00:03 4 707 Bu halda pensiyanız əlinizdən alına bilər - DİQQƏT
• Məzuniyyətlərlə bağlı YENİ QAYDALAR – Bu şəxslərə kompensasiya veriləcək 09:46 4 397 Məzuniyyətlərlə bağlı YENİ QAYDALAR – Bu şəxslərə kompensasiya veriləcək
• Yerləri dəyişdirildi - Ardıcıl 3 gün iş olmayacaq 16 Fevral 09:53 29 707 Yerləri dəyişdirildi - Ardıcıl 3 gün iş olmayacaq
• Rayonlar üzrə fevralın pensiyası bu tarixdə veriləcək 16 Fevral 17:14 29 117 Rayonlar üzrə fevralın pensiyası bu tarixdə veriləcək
• Özəl sifarişlə işləyir, gündə cəmi 7 dənə istehsal edir: Birini 200 manata satır - <span class="color_red">FOTO</span> 19 Fevral 07:07 27 803 Özəl sifarişlə işləyir, gündə cəmi 7 dənə istehsal edir: Birini 200 manata satır - FOTO
• 100 illik qayda dəyişir: Qırmızı, sarı və yaşılın yanına yeni rəng gəlir 19 Fevral 08:08 27 575 100 illik qayda dəyişir: Qırmızı, sarı və yaşılın yanına yeni rəng gəlir
• Zəncirbəndini açdı, 1 milyon dollar qazandı - <span class="color_red">FOTO</span> 18 Fevral 00:48 23 206 Zəncirbəndini açdı, 1 milyon dollar qazandı - FOTO
• Sabah 73 mindən çox abonent qazsız qalacaq - XƏBƏRDARLIQ 16 Fevral 12:12 23 135 Sabah 73 mindən çox abonent qazsız qalacaq - XƏBƏRDARLIQ
• Daş kimi qatıq neçə saata mayalanır -  İdeal qatıq mayalamağın sirrləri 16 Fevral 02:02 21 750 Daş kimi qatıq neçə saata mayalanır - İdeal qatıq mayalamağın sirrləri
• Agentliyin iki qurumu yenidən təşkil olunaraq QSC statusu aldı - FƏRMAN 17:14 Agentliyin iki qurumu yenidən təşkil olunaraq QSC statusu aldı - FƏRMAN