Əlahiddə Ümumqoşun Orduda "Ən yaxşı mühəndis-istehkam və mühəndis-kəşfiyyat manqası" adı uğrunda yarış keçirilib.
Müdafiə Nazirliyindən Milli.Az-a verilən məlumata görə, yarışa cəlb olunan mühəndis silahlanma vasitələrinə baxılıb və şəxsi heyətə yarışın məqsədi çatdırılıb.
Yarışda ixtisas hazırlığından şərti düşmənin ön xəttinin qarşısında mina-partlayış maneələrinin kəşfiyyatının aparılması və əl üsulu ilə həmin maneələrdən keçidlərin açılması praktiki yerinə yetirilib.
Sonra yarış iştirakçılarından test üsulu ilə məqbullar götürülüb və qaliblər mükafatlandırılıb.
• Nazir polkovnik-leytenanta yüksək vəzifə verdi 19 Fevral 19:41 12 905 Nazir polkovnik-leytenanta yüksək vəzifə verdi
• “O iki müğənnini verilişimə dəvət etməyəcəyəm&quot; 00:49 10 365 “O iki müğənnini verilişimə dəvət etməyəcəyəm"
• Toral Bayramov buna görə gülürmüş - <span class="color_red">VİDEO</span> 19 Fevral 20:11 9 197 Toral Bayramov buna görə gülürmüş - VİDEO
• Azərbaycanda 92 yaşlı məşhur işə qəbul olundu - <span class="color_red">FOTO</span> 00:37 5 880 Azərbaycanda 92 yaşlı məşhur işə qəbul olundu - FOTO
• Günün qoroskopu: Sosial fəallıq bir qədər azalır 00:01 4 757 Günün qoroskopu: Sosial fəallıq bir qədər azalır
• Bu halda pensiyanız əlinizdən alına bilər - <span class="color_red">DİQQƏT</span> 00:03 4 736 Bu halda pensiyanız əlinizdən alına bilər - DİQQƏT
• Məzuniyyətlərlə bağlı YENİ QAYDALAR – Bu şəxslərə kompensasiya veriləcək 09:46 4 477 Məzuniyyətlərlə bağlı YENİ QAYDALAR – Bu şəxslərə kompensasiya veriləcək
• Yerləri dəyişdirildi - Ardıcıl 3 gün iş olmayacaq 16 Fevral 09:53 29 716 Yerləri dəyişdirildi - Ardıcıl 3 gün iş olmayacaq
• Rayonlar üzrə fevralın pensiyası bu tarixdə veriləcək 16 Fevral 17:14 29 122 Rayonlar üzrə fevralın pensiyası bu tarixdə veriləcək
• Özəl sifarişlə işləyir, gündə cəmi 7 dənə istehsal edir: Birini 200 manata satır - <span class="color_red">FOTO</span> 19 Fevral 07:07 27 943 Özəl sifarişlə işləyir, gündə cəmi 7 dənə istehsal edir: Birini 200 manata satır - FOTO
• 100 illik qayda dəyişir: Qırmızı, sarı və yaşılın yanına yeni rəng gəlir 19 Fevral 08:08 27 673 100 illik qayda dəyişir: Qırmızı, sarı və yaşılın yanına yeni rəng gəlir
• Zəncirbəndini açdı, 1 milyon dollar qazandı - <span class="color_red">FOTO</span> 18 Fevral 00:48 23 214 Zəncirbəndini açdı, 1 milyon dollar qazandı - FOTO
• Sabah 73 mindən çox abonent qazsız qalacaq - XƏBƏRDARLIQ 16 Fevral 12:12 23 142 Sabah 73 mindən çox abonent qazsız qalacaq - XƏBƏRDARLIQ
• Daş kimi qatıq neçə saata mayalanır -  İdeal qatıq mayalamağın sirrləri 16 Fevral 02:02 21 757 Daş kimi qatıq neçə saata mayalanır - İdeal qatıq mayalamağın sirrləri
• Nadir Məmmədlinin institutunda qadın işçilər arasında DAVA – Direktor cərimələndi 17:45 Nadir Məmmədlinin institutunda qadın işçilər arasında DAVA – Direktor cərimələndi