• Türkiyə ilə bağlı suala verdiyi cavab diqqət çəkdi 16 Fevral 23:25 4 066 Türkiyə ilə bağlı suala verdiyi cavab diqqət çəkdi
• Kommunal ödənişlərdə DƏYİŞİKLİK - Hər ay 1 manat... 15:04 3 963 Kommunal ödənişlərdə DƏYİŞİKLİK - Hər ay 1 manat...
• Bu məhsulları satanları 5 min cərimə GÖZLƏYİR 11:15 3 600 Bu məhsulları satanları 5 min cərimə GÖZLƏYİR
• Paltar yuyarkən bir çimdik əlavə edin: Hətta ən köhnə corabları belə qar kimi ağardır 13 Fevral 23:27 33 714 Paltar yuyarkən bir çimdik əlavə edin: Hətta ən köhnə corabları belə qar kimi ağardır
• Gecələr vanna otağının pəncərəsini açıq qoyanlara bəd XƏBƏR 15 Fevral 06:06 27 380 Gecələr vanna otağının pəncərəsini açıq qoyanlara bəd XƏBƏR
• Bakıda hava pisləşəcək - Bu tarixdən 14 Fevral 21:12 26 588 Bakıda hava pisləşəcək - Bu tarixdən
• “Dostlar bizi xatırlasın. Əlvida” 15 Fevral 01:11 25 364 “Dostlar bizi xatırlasın. Əlvida”
• Məşhur türk serialı ilə bağlı yekun QƏRAR 13 Fevral 09:45 25 331 Məşhur türk serialı ilə bağlı yekun QƏRAR
• Yerləri dəyişdirildi - Ardıcıl 3 gün iş olmayacaq 16 Fevral 09:53 23 585 Yerləri dəyişdirildi - Ardıcıl 3 gün iş olmayacaq
• Cəmi bir rulon ilə kombi xərclərini azaldan dahiyanə üsul 13 Fevral 08:18 22 827 Cəmi bir rulon ilə kombi xərclərini azaldan dahiyanə üsul
• &quot;Didərgin düşdüyümüzə görə çox alçalmışıq&quot; 22:00 "Didərgin düşdüyümüzə görə çox alçalmışıq"
• Ali təhsilli şəxslər üçün əsgərlik qaydaları dəyişdi - <span class="color_red">açıqlama</span> 21:50 Ali təhsilli şəxslər üçün əsgərlik qaydaları dəyişdi - açıqlama
• Putindən gözlənilməz addım 21:36 Putindən gözlənilməz addım
• &quot;Nyukasl&quot;ın baş məşqçisi: &quot;Qarabağ&quot;ı ingilis klubları ilə müqayisə etmək çox çətindir&quot; 21:30 "Nyukasl"ın baş məşqçisi: "Qarabağ"ı ingilis klubları ilə müqayisə etmək çox çətindir"
• &quot;Həmin qohumumu heç vaxt bağışlamayacağam&quot; 21:17 "Həmin qohumumu heç vaxt bağışlamayacağam"
• Volkan Dəmirəl &quot;Qarabağ&quot; – &quot;Nyukasl Yunayted&quot; qarşılaşmasına dair proqnozunu açıqladı 21:05 Volkan Dəmirəl "Qarabağ" – "Nyukasl Yunayted" qarşılaşmasına dair proqnozunu açıqladı