#PREZİDENT. MÜSTƏQİLLİK. TƏHLÜKƏSİZLİK. RİFAH
Milli.Az "Trend" İnformasiya Agentliyinin "PREZİDENT. Müstəqillik. Təhlükəsizlik. Rifah" adlı video layihənin 21.07.2019 tarixli növbəti buraxılışını təqdim edir.
"PREZİDENT. Müstəqillik. Təhlükəsizlik. Rifah" adlı video layihə Azərbaycan Prezidenti cənab İlham Əliyevin fəaliyyətinə həsr olunub.
Video layihənin digər bölümlərini buradan, həmçinin TREND İnformasiya Agentliyinin "Youtube" kanalından izləyə bilərsiniz.
• Paytaxtda qadınlar marketdən oğurluq etdilər - <span class="color_red">YENİLƏNİB - ANBAAN VİDEO </span> Paytaxtda qadınlar marketdən oğurluq etdilər - YENİLƏNİB - ANBAAN VİDEO
• Nazir polkovnik-leytenanta yüksək vəzifə verdi 19 Fevral 19:41 13 177 Nazir polkovnik-leytenanta yüksək vəzifə verdi
• “O iki müğənnini verilişimə dəvət etməyəcəyəm&quot; 00:49 10 596 “O iki müğənnini verilişimə dəvət etməyəcəyəm"
• Toral Bayramov buna görə gülürmüş - <span class="color_red">VİDEO</span> 19 Fevral 20:11 9 407 Toral Bayramov buna görə gülürmüş - VİDEO
• Azərbaycanda 92 yaşlı məşhur işə qəbul olundu - <span class="color_red">FOTO</span> 00:37 5 966 Azərbaycanda 92 yaşlı məşhur işə qəbul olundu - FOTO
• Bu halda pensiyanız əlinizdən alına bilər - <span class="color_red">DİQQƏT</span> 00:03 4 848 Bu halda pensiyanız əlinizdən alına bilər - DİQQƏT
• Günün qoroskopu: Sosial fəallıq bir qədər azalır 00:01 4 820 Günün qoroskopu: Sosial fəallıq bir qədər azalır
• Məzuniyyətlərlə bağlı YENİ QAYDALAR – Bu şəxslərə kompensasiya veriləcək 09:46 4 650 Məzuniyyətlərlə bağlı YENİ QAYDALAR – Bu şəxslərə kompensasiya veriləcək
• Yerləri dəyişdirildi - Ardıcıl 3 gün iş olmayacaq 16 Fevral 09:53 29 750 Yerləri dəyişdirildi - Ardıcıl 3 gün iş olmayacaq
• Rayonlar üzrə fevralın pensiyası bu tarixdə veriləcək 16 Fevral 17:14 29 151 Rayonlar üzrə fevralın pensiyası bu tarixdə veriləcək
• Özəl sifarişlə işləyir, gündə cəmi 7 dənə istehsal edir: Birini 200 manata satır - <span class="color_red">FOTO</span> 19 Fevral 07:07 28 462 Özəl sifarişlə işləyir, gündə cəmi 7 dənə istehsal edir: Birini 200 manata satır - FOTO
• 100 illik qayda dəyişir: Qırmızı, sarı və yaşılın yanına yeni rəng gəlir 19 Fevral 08:08 28 022 100 illik qayda dəyişir: Qırmızı, sarı və yaşılın yanına yeni rəng gəlir
• Zəncirbəndini açdı, 1 milyon dollar qazandı - <span class="color_red">FOTO</span> 18 Fevral 00:48 23 249 Zəncirbəndini açdı, 1 milyon dollar qazandı - FOTO
• Sabah 73 mindən çox abonent qazsız qalacaq - XƏBƏRDARLIQ 16 Fevral 12:12 23 165 Sabah 73 mindən çox abonent qazsız qalacaq - XƏBƏRDARLIQ
• Daş kimi qatıq neçə saata mayalanır -  İdeal qatıq mayalamağın sirrləri 16 Fevral 02:02 21 778 Daş kimi qatıq neçə saata mayalanır - İdeal qatıq mayalamağın sirrləri
• Daşkənddə Azərbaycan-Özbəkistan mədəni əməkdaşlığı müzakirə olunub - <span class="color_red">FOTO</span> 17:52 Daşkənddə Azərbaycan-Özbəkistan mədəni əməkdaşlığı müzakirə olunub - FOTO
• Nadir Məmmədlinin institutunda qadın işçilər arasında DAVA – Direktor cərimələndi 17:45 Nadir Məmmədlinin institutunda qadın işçilər arasında DAVA – Direktor cərimələndi