#PREZİDENT. MÜSTƏQİLLİK. TƏHLÜKƏSİZLİK. RİFAH
Milli.Az "Trend" İnformasiya Agentliyinin "PREZİDENT. Müstəqillik. Təhlükəsizlik. Rifah" adlı video layihənin 02.06.2019 tarixli növbəti buraxılışını təqdim edir.
Video layihənin digər bölümlərini buradan, həmçinin TREND İnformasiya Agentliyinin "Youtube" kanalından izləyə bilərsiniz.
• Nazir polkovnik-leytenanta yüksək vəzifə verdi 19 Fevral 19:41 13 418 Nazir polkovnik-leytenanta yüksək vəzifə verdi
• “O iki müğənnini verilişimə dəvət etməyəcəyəm&quot; 00:49 10 760 “O iki müğənnini verilişimə dəvət etməyəcəyəm"
• Toral Bayramov buna görə gülürmüş - <span class="color_red">VİDEO</span> 19 Fevral 20:11 9 541 Toral Bayramov buna görə gülürmüş - VİDEO
• Azərbaycanda 92 yaşlı məşhur işə qəbul olundu - <span class="color_red">FOTO</span> 00:37 6 020 Azərbaycanda 92 yaşlı məşhur işə qəbul olundu - FOTO
• Bu halda pensiyanız əlinizdən alına bilər - <span class="color_red">DİQQƏT</span> 00:03 4 937 Bu halda pensiyanız əlinizdən alına bilər - DİQQƏT
• Günün qoroskopu: Sosial fəallıq bir qədər azalır 00:01 4 876 Günün qoroskopu: Sosial fəallıq bir qədər azalır
• Məzuniyyətlərlə bağlı YENİ QAYDALAR – Bu şəxslərə kompensasiya veriləcək 09:46 4 779 Məzuniyyətlərlə bağlı YENİ QAYDALAR – Bu şəxslərə kompensasiya veriləcək
• Yerləri dəyişdirildi - Ardıcıl 3 gün iş olmayacaq 16 Fevral 09:53 29 779 Yerləri dəyişdirildi - Ardıcıl 3 gün iş olmayacaq
• Rayonlar üzrə fevralın pensiyası bu tarixdə veriləcək 16 Fevral 17:14 29 176 Rayonlar üzrə fevralın pensiyası bu tarixdə veriləcək
• Özəl sifarişlə işləyir, gündə cəmi 7 dənə istehsal edir: Birini 200 manata satır - <span class="color_red">FOTO</span> 19 Fevral 07:07 28 879 Özəl sifarişlə işləyir, gündə cəmi 7 dənə istehsal edir: Birini 200 manata satır - FOTO
• 100 illik qayda dəyişir: Qırmızı, sarı və yaşılın yanına yeni rəng gəlir 19 Fevral 08:08 28 276 100 illik qayda dəyişir: Qırmızı, sarı və yaşılın yanına yeni rəng gəlir
• Zəncirbəndini açdı, 1 milyon dollar qazandı - <span class="color_red">FOTO</span> 18 Fevral 00:48 23 280 Zəncirbəndini açdı, 1 milyon dollar qazandı - FOTO
• Sabah 73 mindən çox abonent qazsız qalacaq - XƏBƏRDARLIQ 16 Fevral 12:12 23 184 Sabah 73 mindən çox abonent qazsız qalacaq - XƏBƏRDARLIQ
• Daş kimi qatıq neçə saata mayalanır -  İdeal qatıq mayalamağın sirrləri 16 Fevral 02:02 21 796 Daş kimi qatıq neçə saata mayalanır - İdeal qatıq mayalamağın sirrləri