23:55
Avropa Liqası, 1/8 final mərhələsinin cavab oyunları
14 mart
21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Çelsi" (İngiltərə) - 0:5
Qollar: O.Jiru, 5, 33, M.Alonso, 45+1, O.Jiru, 59, Hudson-Odoy, 78
İlk oyun - 0:3
21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Valensiya" (İspaniya) - 1:1
Qol: M.Süleymanov, 85 (1:0), Q.Quedes, 90+3 (1:1)
İlk oyun - 1:2
21:55. "Zalsburq" (Avstriya) - "Napoli" (İtaliya) - 3:1
Qollar: A.Milik, 14 (0:1), M.Dabbur, 25 (1:1), F.Qulbrandsen, 65 (2:1), K.Leytgeb, 90+2 (3:1)
İlk oyun - 0:3
00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Renn" (Fransa)
İlk oyun - 1:3
00:00. "Benfika" (Portuqaliya) - "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya)
İlk oyun - 0:1
00:00. "İnter" (İtaliya) - "Ayntraxt" (Almaniya)
İlk oyun - 0:0
00:00. "Slaviya" (Çexiya) - "Sevilya" (İspaniya)
İlk oyun - 2:2
00:00. "Vilyarreal" (İspaniya) - "Zenit" (Rusiya)
İlk oyun - 3:1
23:09
Avropa Liqası, 1/8 final mərhələsinin cavab oyunları
14 mart
21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Çelsi" (İngiltərə) - 0:3 (İkinci hissə)
Qollar: O.Jiru, 5, 33, M.Alonso, 45+1
İlk oyun - 0:3
21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Valensiya" (İspaniya) - 0:0 (İkinci hissə)
İlk oyun - 1:2
21:55. "Zalsburq" (Avstriya) - "Napoli" (İtaliya) - 1:1 (İkinci hissə)
Qollar: A.Milik, 14 (0:1), M.Dabbur, 25 (1:1)
İlk oyun - 0:3
00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Renn" (Fransa)
İlk oyun - 1:3
00:00. "Benfika" (Portuqaliya) - "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya)
İlk oyun - 0:1
00:00. "İnter" (İtaliya) - "Ayntraxt" (Almaniya)
İlk oyun - 0:0
00:00. "Slaviya" (Çexiya) - "Sevilya" (İspaniya)
İlk oyun - 2:2
00:00. "Vilyarreal" (İspaniya) - "Zenit" (Rusiya)
İlk oyun - 3:1
23:03
Avropa Liqası, 1/8 final mərhələsinin cavab oyunları
14 mart
21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Çelsi" (İngiltərə) - 0:3 (Fasilə)
Qollar: O.Jiru, 5, 33, M.Alonso, 45+1
İlk oyun - 0:3
21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Valensiya" (İspaniya) - 0:0 (Fasilə)
İlk oyun - 1:2
21:55. "Zalsburq" (Avstriya) - "Napoli" (İtaliya) - 1:1 (Fasilə)
Qollar: A.Milik, 14 (0:1), M.Dabbur, 25 (1:1)
İlk oyun - 0:3
00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Renn" (Fransa)
İlk oyun - 1:3
00:00. "Benfika" (Portuqaliya) - "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya)
İlk oyun - 0:1
00:00. "İnter" (İtaliya) - "Ayntraxt" (Almaniya)
İlk oyun - 0:0
00:00. "Slaviya" (Çexiya) - "Sevilya" (İspaniya)
İlk oyun - 2:2
00:00. "Vilyarreal" (İspaniya) - "Zenit" (Rusiya)
İlk oyun - 3:1
21:11
Bu gün Avropa Liqasında 1/8 final mərhələsinə yekun vurulacaq.
Milli.Az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, bununla da 1/4 finala vəsiqə qazanan 8 komanda müəyyənləşəcək.
İlk oyunda Londonda Kiyev "Dinamo"suna 3:0 hesabı ilə qalib gələn "Çelsi" və eyni hesabla evdə "Zalsburq"u məğlub edən "Napoli"nin səfər matçında üstünlüyü əldən verməyəcəyi gözlənilir.
Gecənin maraqlı oyunlarından biri Milanda keçiriləcək. İlk oyunda səfərdə "Ayntraxt"la qolsuz heç-heçə edən "İnter" doğma meydanda bu şansdan maksimum yararlanmağa çalışacaq.
Avropa Liqası, 1/8 final mərhələsinin cavab oyunları
14 mart
21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Çelsi" (İngiltərə)
İlk oyun - 0:3
21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Valensiya" (İspaniya)
İlk oyun - 1:2
21:55. "Zalsburq" (Avstriya) - "Napoli" (İtaliya)
İlk oyun - 0:3
00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Renn" (Fransa)
İlk oyun - 1:3
00:00. "Benfika" (Portuqaliya) - "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya)
İlk oyun - 0:1
00:00. "İnter" (İtaliya) - "Ayntraxt" (Almaniya)
İlk oyun - 0:0
00:00. "Slaviya" (Çexiya) - "Sevilya" (İspaniya)
İlk oyun - 2:2
00:00. "Vilyarreal" (İspaniya) - "Zenit" (Rusiya)
İlk oyun - 3:1
Milli.Az